VEČER MATEMATIKE

S ponosom objavljujemo da je jučer, 7.12.2017., u našoj školi održana 1.Večer matematike. Projekt je to kojeg organizira Hrvatsko matematičko društvo. Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Učenici su sa svojim matematičkim putovnicama „putovali“ po radnim centrima vrijedno rješavajući zanimljive zadatke predviđene  njihovom uzrastu. Večer je prošla vrlo uspješno s čak 176 sudionika!

Podršku su nam pružili i roditelji koji  su unatoč  poslovnim obvezama rado odvojili dio svog slobodnog vremena kako bi ga proveli u zabavi i druženju sa svojom djecom na ponešto drukčiji način – igrajući matematičke igre i mozgalice. Vidjeli smo da matematika ima i svoju zabavnu stranu i voljeli bi da je na isti način učimo u nastavi, kazali su učenici. Jedva čekaju iduću „Večer matematike" koju su organizirale nastavnice matematike Božica Barto i Zvonka Svat, a projektu je punu potporu dala ravnateljica Snježana Šeliš.

Zahvaljujemo svim učiteljima, stručnim suradnicima i asistentima u nastavi koji su pomogli u organizaciji ove manifestacije, a najviše učenicima naše škole, bez kojih ničega ne bi bilo.

objavio: Domagoj Bašić   datum: 8. 12. 2017.

VEČER MATEMATIKE

objavio: Domagoj Bašić   datum: 8. 12. 2017.

Obavijest - upisi u prve razrede!

OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE DORASLE ZA UPIS U 1. RAZRED U ŠK.G.2021./22.

Testiranje djece dorasle za upis u 1. razred obavljat će se u prostoru škole u razdoblju od 15. do 31. ožujka 2021. godine.

Svako dijete ima svoj termin za testiranje, te molimo roditelje da u školu na testiranje dođu u točno navedeno vrijeme.

U svezi s navedenim škola će se pridržavati odgovarajućih mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu, s naglaskom na sljedeće mjere:

• održavanje fizičke udaljenosti (najmanje 1,5 m)
  • roditelj i dijete dužni su dezinfincirati ruke kod ulaska i izlaska iz škole
  • roditelj i dijete u prostoru škole moraju nositi zaštitne maske
  • svako dijete na testiranje mora donijeti svoju grafičku olovku
  • ukoliko Vi ili Vaše dijete imate povišenu tjelesnu temperaturu i/ili respiratorne smetnje ili je osoba sa sumnjom na zarazu COVID-19, MOLIMO VAS DA TESTIRANJE ODGODITE TE TELEFONSKI DOGOVORITE NOVI TERMIN!

_____________________________________________________________________________________________________________

Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred osnovne škole u 2021./2022. školskoj godini

na području Bjelovarsko-bilogorske županije

« Ožujak 2024 »