BESPLATNI WEBINAR - Priprema za školu

Poštovani,

kako se približavamo kraju pedagoške godine, želimo vas obavijestiti o posebnoj prilici koju smo pripremili za roditelje naših predškolaca - besplatan webinar na temu „Priprema za školu: savjeti i aktivnosti za roditelje i djecu“.

Polazak u školu predstavlja jedan od najvećih koraka u životima naših predškolaca, a nama je cilj da im olakšamo ovaj prijelaz i omogućimo roditeljima da iskoriste ljetne mjesece i svoje mališane adekvatno pripreme za novi početak.

Na webinaru će naša iskusna logopedinja Ema Tadić pružiti roditeljima korisne i konkretne savjete. Govorit će o ključnim vještinama koje djeca trebaju usvojiti prije polaska u prvi razred, poput razvijanja predčitalačkih i predmatematičkih vještina, poticanja samostalnosti i odgovornosti, te socijalnih vještina potrebnih za uspješan ulazak u novu sredinu.

Također, roditelji će dobiti konkretne ideje za aktivnosti koje mogu raditi kod kuće kako bi potaknuli razvoj i samopouzdanje svog djeteta.

Webinar će se održati u četvrtak, 13. lipnja u 17:00 sati putem Zoom platforme.

Link na prijavu:

Link na webinar:
Passcode: 980277

Kako bismo omogućili što većem broju roditelja da sudjeluju, molimo vas da proslijedite link za prijavu na webinar svim roditeljima putem redovnih kanala komunikacije.

Vjerujemo da će ovaj sadržaj biti koristan ne samo za one čija djeca ove godine kreću u školu, već i za sve ostale roditelje koji žele započeti s pravovremenom pripremom svog djeteta za školu. Također, preporučeno je i sudjelovanje djelatnika Vaše ustanove.

Unaprijed zahvaljujemo na Vašoj podršci i suradnji. Radujemo se što ćemo zajedno s Vama pridonijeti uspješnom početku školskog puta naših mališana.
Srdačno,

Vaš Kokolingo tim 🦜
info@kokolingo.hr
www.kokolingo.hr

objavio: Sanela Dvoržak   datum: 12. 6. 2024.

« Srpanj 2024 »