IZBORI ZA DJEČJE GRADSKO VIJEĆE

U OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića danas su provedeni izbori za četvrti saziv Dječjeg gradskog vijeća Grada Grubišnog Polja. U Dječje gradsko vijeće birano je ukupno 18 učenika, po dva iz svakog razrednog odjeljenja petih, šestih i sedmih razreda. Svaki razredni odjel je tako predložio nekoliko kandidata, a kandidacijske liste bile su objavljene na oglasnoj ploči škole. pravo glasovanja imali su svi učenici petih, šestih i sedmih razreda. Tako su u Dječje gradsko vijeće iz 5.A razreda izabrani Lucija Novalić i Amelie Pop. u Dječje gradsko vijeće iz 5.B razreda Luna Sara Nebženski i Katja Herclik, iz 5.C razreda izabrani Meri Glazer i Laura Kovačević, iz 6.A razreda Laura Kujundžić i Petra Totgergeli, iz 6.B razreda izabrani Ivana Šegan i Antonio Ditrih, u Dječje gradsko vijeće iz 6.C razreda izabrani Ana Jurina i Dora Černi, iz 7.A razreda izabrani Antonia Mudrovčić i Danijel Trajkovski, iz 7.B razreda Ana Kolić-Štefanović i Marino Ris te iz 7.C razreda izabrani Romano Gjanić i Dejan Vučković. Rezultati izbora bit će objavljeni na oglasnoj ploči Osnovne škole Ivana Nepomuka Jemeršića, web stranici Grada Grubišnoga Polja www.grubisnopolje.hr, oglasnoj ploči Grada te Radiju Grubišno Polje. Čestitamo!

Izvor: Radio Grubišno Polje

objavio: Ana Delić Jančar   datum: 28. 10. 2019.

Ukupno: 205380