preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

OBAVIJEST

 

OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE DORASLE ZA UPIS U 1. RAZRED U ŠK.G. 2022./23.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece prije upisa u 1. razred osnovne škole obavljat će se u razdoblju od 7. veljače do 3. ožujka 2022. godine prema točnom utvrđenom rasporedu koji se nalazi na web stranici Škole.

Stručno povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u 1. razred radit će u prostoru škole ( Matična škola u Grubišnom Polju - kat lijevo – uredi pedagoginje i logopedinje).

Molimo roditelje da se pridržavaju termina za provjeru koji su dobili. Stručno povjerenstvo radit će samo u navedenim terminima te dolasci prije ili poslije određenih datuma i vremena za provjeru te odgoda datuma pedagoške provjere za drugi datum nisu mogući.

Raspored termina pregleda nalazi se u dokumentu Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece u kojemu roditelj prema početnim slovima prezimena i imena djeteta pronalazi pripadajući termin dolaska u školu. 

Točan termin s uputama kojih se treba pridržavati prije i tijekom dolaska u Školu roditelj će dobiti u Dječjem vrtiću „Tratičica“ u Grubišnom Polju.

Dijete je potrebno dovesti u predviđenom terminu u pratnji jednog roditelja. Na pregled je potrebno donijeti dokumentaciju ukoliko dijete ima teškoće (mišljenje psihologa, logopeda, neurologa i sl.)., a koja je važna za upis u  školu

Sve potrebne informacije o terminu pregleda kod školske liječnice dobit ćete prilikom pregleda u školi.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte Školu na: 485-020.

RASPORED UTVRĐIVANJA PSIHOFIZIČKOG STANJA DJECE


 

PREZIME DJETETA

Termin u školi

Ulica/naselje

07.02. 9 sati

Orlovac Zdenački

BAH

07.02. 9.30 sati

Mali Zdenci

BARČ

07.02. 10 sati

Kralja Zvonimira

BAR

07.02. 10.30 sati

Orlovac Zdenački

BIL

25.02. 9 sati

I. Zajca

BOB

07.02. 11 sati

77.sam.bat. ZNG-a

BOŠ

07.02. 11.30 sati

Ivanovo Selo

BRK

08.02. 9 sati

77.sam.bat. ZNG-a

BUK

08.02. 9.30 sati

Poljani

CEN

08.02. 10 sati

J. Klovića

CIN

08.02. 10.30 sati

Donja Rašenica

ČIK

08.02. 11 sati

Velika Barna

DES

08.02. 11.30 sati

Veliki Zdenci

ĐO

09.02. 9 sati

A.Hebranga

FRAN

09.02. 9.30 sati

M.A.Relkovića

GJA

09.02. 10 sati

Grbavac

GOR

09.02. 10.30 sati

Poljani

GRA

09.02. 11 sati

Kralja Zvonimira

HAR L

09.02. 11.30 sati

Orlovac Zdenački

HAR B

10.02. 9 sati

T.B.Banje

HEŠ

10.02. 9.30 sati

I.N.Jemeršića

HOL

25.02. 9.30 sati

A.G..Matoša

HOR

10.02. 10 sati

Veliki Zdenci

HORV Š

22.02. 9 sati

77.sam.bat.ZNG-a

HORV D

10.02. 10.30 sati

Velika Barna

HORV F

10.02. 11 sati

Kralja Zvonimira

HORV K

10.02. 11.30 sati

Veliki Zdenci

IL

11.02. 9 sati

Mala Peratovica

JUR E

11.02. 9.30 sati

J.Kozarca

JUR A

11.02. 10 sati

Praškog proljeća

JUZ

11.02. 10.30 sati

T.Ujevića

KAL T

25.02. 10 sati

Poljani

KAL J

11.02. 11.30 sati

Stalovica

KAM

14.02. 9 sati

V.Ničea

KANJ

14.02. 9.30 sati

T.Ujevića

KES

14.02. 10 sati

Orlovac Zdenački

KIS

14.02. 10.30 sati

Poljani

KOP

14.02. 11 sati

M.A.Relkovića

KOR

14.02. 11.30 sati

Mala Barna

KOV D

21.02. 9 sati

J.Kozarca

KOV I

21.02. 9.30 sati

Velika Barna

KRE

21.02. 10 sati

T.B.Banje

KRI

21.02. 10.30 sati

I.N.Jemeršića

KUC

21.02. 11 sati

Munije

KUL

22.02. 9.30 sati

N.Š.Zrinskog

LED

21.02. 11.30 sati

N.Š.Zrinskog

MAR

22.02. 10 sati

M.A.Relkovića

MAT

22.02. 10.30 sati

N.Š.Zrinskog

MATE

22.02. 11 sati

I.N.Jemeršića

MAT A

22.02. 11.30 sati

77.sam.bat.ZNG-a

MIH

23.02. 9.30 sati

Braće Radića

MLI F

23.02. 10 sati

Braće Radića

MLI M

23.02. 10.30 sati

Braće Radića

MUŠ

23.02. 11 sati

Mali Zdenci

ORŠ K

23.02. 11.30 sati

Stalovica

ORŠ L

23.02. 12 sati

Stalovica

PAV N

25.02. 10.30 sati

Hrvatskih branitelja

PAV M

25.02. 11 sati

Hrvatskih branitelja

PE M

24.02. 9 sati

T.Ujevića

PE P

24.02. 9.30 sati

77.sam.bat. ZNG-a

REB

24.02. 10 sati

Kralja Zvonimira

ROU

24.02. 10.30 sati

H.Badalića

SAI

24.02. 11 sati

J. Kozarca

SAK

24.02. 11.30 sati

77.sam.bat.ZNG-a

STA

28.02. 9 sati

Velika Barna

ŠPL

28.02. 9.30 sati

I.Zajca

ŠTR

25.02. 11.30 sati

Mali Zdenci

ŠUŠ

25.02. 12 sati

Veliki Zdenci

TOM

28.02. 10 sati

T.B.Banje

TRE

28.02. 10.30 sati

N.Š.Zrinskog

TUČ

28.02. 11 sati

77.sam.bat.ZNG-a

VAĐ

01.03. 11.30 sati

Mali Zdenci

VANJ

01.03. 9 sati

Donja Rašenica

VEL

01.03. 9.30 sati

Mali Zdenci

VER M

01.03. 10 sati

Velika Barna

VER I

01.03. 10.30 sati

M.A.Relkovića

VIT

22.02. 8.30 sati

Kralja Zvonimira

VRB

01.03. 11 sati

N.Š.Zrinskog

VUL

02.03. 9 sati

Orlovac Zdenački

ZE

02.03. 9.30 sati

Kralja Zvonimira

ZRA

02.03. 10 sati

Velika Peratovica

SAH

02.03. 10 sati

Kralja Zvonimira

RIJ

02.03. 10.30 sati

Velika Barna

PAV

02.03. 11 sati

T.B.Banje


 

 

 




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ana Delić Jančar   datum: 28. 1. 2022.

E - DNEVNIK

Slikovni rezultat za e dnevnik

Testna verzija je dostupna na poveznici 

https://e-dnevnik-test.skole.hr


Školska kuhinja

e-Potvrde za učenike

DRVOKOD


Energetska obnova

CENTAR ZA INFORMIRANJE I SAVJETOVANJE

Oglasna ploča

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 4. 2015.

Ukupno: 273156

Forum

Tražilica

Anketa
Kako vam se sviđa web www.skole.hr?





Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju