OBAVIJEST

OBAVIJEST!!! VAŽNO!!! Dragi roditelji i učenici, nažalost, zbog novonastale situacije vezano uz Covid-19, moramo vas obavijestiti da se u ponedjeljak, 13. 7. 2020. godine neće održati podjela svjedodžbi učenicima od 1. do 7. razreda. Podjeli će nazočiti samo učenici 8. razreda zbog upisa u srednje škole. U Republici Hrvatskoj broj zaraženih osoba iz sata u sat raste, izdane su nove, vrlo postrožene preporuke HZJZ koje smo dužni poštovati upravo od 13. 7. 2020. godine. Jedna od mjera je i obavezno nošenje maski u javnom prijevozu što znači da bi svi naši učenici putnici u ponedjeljak morali u autobusu imati maske. Svjesni smo da će to biti nemoguće te želimo izbjeći eventualne, vrlo moguće neugodnosti. Najvažnija nam je sigurnost i zdravlje naših učenika te nećemo učenike od 1. do 7. razreda pozivati u školu. Svi učenici, osim učenika 8. razreda, svjedodžbe i pohvalnice mogu podignuti svaki dan u upravi škole u vremenu od 8 do 14 sati ili u mjesecu rujnu kada ćemo, od srca se nadamo, normalno krenuti s nastavom. Dragi roditelji, dragi naši učenici, zahvaljujući izuzetnoj suradnji i strpljenju, odradili smo vrhunski ovu tešku godinu te vas još jednom molimo za razumijevanje radi sigurnosti i zdravlja svih nas, a ponajprije onih zbog kojih smo svi tu, a to su naši učenici. Želimo vam da se dobro odmorite, zabavite, napunite baterije za nove radne pobjede, želimo vam puno sreće i obilje zdravlja uz nadu da se svi zajedno vidimo u rujnu na svima nam dragom mjestu, a to je naša Bijela labudica. Prvoga dana nastave, dočekat će vas besplatni udžbenici koje će osigurati naše resorno Ministarstvo te sve radne bilježnice i ostali materijali koje vam poklanja Grad Grubišno Polje na čemu smo od srca zahvalni. Vaša ravnateljica i pedagoginja.

objavio: Ana Delić Jančar   datum: 11. 7. 2020.

Ukupno: 205378