DJEČJE GRADSKO VIJEĆE

SJEDNICA 5.DJEČJEG GRADSKOG VIJEĆA

13.lipnja 2017. s početkom u 12:15 sati, u učionici njemačkoga jezika održana je 5. sjednica Dječjeg gradskog vijeća. Prisutan je bio gradonačelnik Zlatko Mađeruh te predstavnica Grada Mirjana Starčević,ravnateljica naše škole Snježana Šeliš, ravnateljica CIK-a Franjo Tuđman Marina Kamber, te predstavnik Radija Grubišno Polje Michael Palijan.

Dnevni red sastojao se od sljedećih točaka:

1. Aktualni sat
  2. Informacije o aktivnostima tijekom ljetnih praznika
  3. Razno

Gradonačelnik Grubišnog Polja gospodin Zlatko Mađeruh podnio je izvješće o odluci financiranja udžbenika za učenike naše škole od 1. do 8 razreda za narednu školsku godinu. Ukupna investicija je 450 tisuća kn. Izvijestio nas je o provedbi projekta uređenja igrališta kojim su dopunjena dječja igrališta kod CIK-a u Grubišnom Polju, Velikim Zdencima kod dječjeg vrtića i ZRC-a, Ivanovom Selu u parku te naselju centar u Grubišnom Polju.

Ravnateljica škole gospođa Snježana Šeliš izvijestila nas je o energetskoj obnovi škole.Projekt u iznosu od 8 milijuna kuna kojim ćemo poboljšati energetsku učinkovitost odobren je za našu školu, športsku dvoranu te srednju školu. U izvjesnom periodu očekujemo radove na školi te se sada moramo pobrinuti kako ćemo održavati nastavu. Ravnateljica je izvijestila učenike da mogu prikupiti stare knjige i bilježnice u školi, a škola će ih prikupiti u kontejner za stari papir. U nastavku je ravnateljica istaknula nastavnika fizike i tehničke kulture Davora Horvatina koji je postao prvi nastavnik mentor na našoj školi. Dana 12.6.2107. održana je prezentacija Zadruge Labudica te su zamoljeni učenici da se upišu u zadrugu ili eventualno daju ideje o sekcijama u koje bi željeli biti uključeni.

Ravnateljica je posebno zahvalila na kupnji udžbenika te najavila da će likovne mape učenici naručivati putem škole.

Gospođa Marina Kamber izvijestila je o predstojećim aktivnostima koje će učenici moći polaziti tijekom ljetnih praznika u CIK-u te najavila izlet kroz Bjelovarsko-bilogorsku županiju za članove Dječjeg vijeća koji će se provesti krajem lipnja.

Predsjedavajuća Ana Ivšić oprostila se je sa članovima Dječjeg gradskog vijeća te se zahvalila na dobroj suradnji i razumijevanju gradonačelnika i ostvarivanju njihovih želja te najavila odlazak iz Dječjeg gradskog vijeća.

objavio: Sanela Glamočić   datum: 14. 6. 2017.

« Ožujak 2024 »