JEMERŠIĆU U SPOMEN

JEMERŠIĆEVO PROLJEĆE

Danas smo se prisjetili našega grubišnopoljskoga župnika Ivana Nepomuka Jemeršića, čovjeka čije ime nosi naša škola. Učenici su svojim literarnim ostvarajima uljepšali ovo naše Jemeršićevo proljeće. Nastupalo je devet učenika sa svojim radovima:

Mia Dimač, Proljeće,  5.a, voditeljica Veronika Stankić; Marija Novalić, 6.a ,Moja tajna vrata u bolji svijet, voditeljica Nikolina Zadravec; Mariana Šulentić, 6.b, Moje želje, moji snovi, voditeljica Nikolina Zadravec; Petra Čakanić, 6.c, Treba biti zahvalan na malim stvarima, voditeljica Sandra Tuček; Ana Marija Gerenđir, 7.b,Sretno dijete ( ulomak iz autobiografije), voditeljica Veronika Stnkić; Patrik Krčma, 7.b, Ljuban, Pero i Draga među nama, voditeljica Veronika Stankić; Antonela Josipović, 8.c, To moj je, moj je dom, voditeljica Sandra Tuček; Kristina Bilogrević, 8.b , Pismo za bolju budućnost,  voditeljica Nikolina Zadravec te Nika Andričević, 8.c, Moje stablo, moj jezik, voditeljica Sandra Tuček.

Povjerenstvo u sastavu Leona Horak, Antonela Kolarić, Lana Vanjek, Barbara Brezina i Ivan Frantal izabralo je tri najbolja rada s kojima će se učenici predstaviti i na Jemeršićevom proljeću u CIK-u 19. travnja 2017. u 19 sati, a to su:

1.To moj je, moj je dom, Antonela Josipović, 8.c, voditeljica Sandra Tuček,

2.Moje stablo, moj jezik, Nika Andričević, 8.c, voditeljica Sandra Tuček

3.Moja tajna vrata u bolji svijet, Marija Novalić, 6.a r., voditeljica Nikolina Zadravec .

Čestitamo svim sudionicima!

Ostale fotografije pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Sanela Glamočić   datum: 11. 4. 2017.